Hobit 2017

Někteří věří, že jen velká moc dokáže udržet zlo v šachu. Zjistil jsem, že právě ty drobné každodenní skutky běžných lidí drží temnotu na uzdě. Ty malé činy dobra a lásky. (Gandalf)

Termín:

v sobotu 18. listopadu 2017

Co Vás čeká:

Jeden z víkendu kolem svaté Kateřiny patří v Moravské Třebové již dvacátým rokem bojovce pro všechny akční skauty, skautky, světlušky i vlčata. Společně se výdavají do setmělých ulic zahrát si dobrodružnou hru na rozličné motivy. Letošním tématem je Hobit!

Tento rok je bojovka opět pořádána ve spojení s Balvánkem! (Pro účast na bojovce není nutné se účastnit Balvánku a naopak.)

(Nejen) pro přespolní:

Přestože s dopravou k nám je občas kříž, věříme, že se vám podaří dorazit v sobotu do konce registrace v 15:50, kdy v tělocvičně III. základní školy na Kostelním náměstí (vchod od spodu z ulice Gorazdovy) zahájíme bojovku vysvětlením a ujasněním pravidel. Předpokládaný konec bojovky je do 21:00. Pokud přijedete z daleka a nevíte ve Třebové kudy kam, napište si o podrobné instrukce. Nocleh, pokud si o něj v přihlášce požádáte, budete mít zajištěn.

Co je třeba udělat:

Vyplnit přihláškový formulář:

PŘIHLÁSIT SE.

S sebou si vemte vyplněný regitrační lístek. Každý účastník musí mít 2 šátky a 30 kč, do týmu se hodí papír, tužka a baterka.

Těšíme se na vás!

Pořádá 3. oddíl PATOCA