Úsvit stínů 2018

V setmělé ulici se pohnul stín. Ten stín nebyl pouhým nedostatkem světla, byl jeho pravým opakem. Popíral jeho existenci a zříkal se všeho dobrého co světlo obvykle přináší.

NOVINKY:

Počínaje rokem 2019 má bojovka nový web, najdete ho na adrese bojovkamt.skauting.cz

Termín:

v sobotu 24. listopadu 2018

Co Vás čeká:

Jeden z víkendu kolem svaté Kateřiny patří v Moravské Třebové již dvacátým prvním rokem bojovce pro všechny akční skauty, skautky, světlušky i vlčata. Společně se výdavají do setmělých ulic zahrát si dobrodružnou hru na rozličné motivy. Letošním tématem je Úsvit stínů!

(Nejen) pro přespolní:

Přestože s dopravou k nám je občas kříž, věříme, že se vám podaří dorazit v sobotu do konce registrace v 16:45 (registrace se otevře v 16:00), kdy v tělocvičně III. základní školy na Kostelním náměstí (vchod od spodu z ulice Gorazdovy) zahájíme bojovku vysvětlením a ujasněním pravidel. Předpokládaný konec bojovky je do 21:00. Pokud přijedete z daleka a nevíte ve Třebové kudy kam, napište si o podrobné instrukce. Nocleh, pokud si o něj v přihlášce požádáte, budete mít zajištěn.

Co je třeba udělat:

1. Před bojovkou: Přihlášte se přes email na adresu zemachp1990@gmail.com, abysme věděli, že s vámi máme počítat.
  2. S sebou si vemte vyplněný regitrační lístek. Každý účastník musí mít 2 šátky a 30 kč, do týmu se hodí papír, tužka a baterka. Za přespání si připravte 20 kč za osobu.

Těšíme se na vás!

Pořádá 1. oddíl
Kontakt (Indy - Petr Zemach):